AUTO

Progress Ubezpieczenia oferuje ubezpieczenia dla auta, takie jak:

OC – czyli obowiązkowe ubezpieczenie dla pojazdów zarejestrowanych na terenie Polski. Ubezpieczenie to musi posiadać każde auto w Polsce, które ma wydane tablice rejestracyjne. Dotyczy ono zarówno samochodów osobowych, cieżarowych, specjalnych oraz ciągników samochodowych czy naczep. Co ważene w ubezpieczeniu OC należy zachować ciągłość ubezpieczenia (za przerwy w OC są duże kary finsnowe!). W Progress Ubezpieczenia oferujemy OC w 32 Firmach-czyli napewno znajdziemy coś dla Ciebie.

AC -czyli Autocasco jest to dobrowolne ubezpieczenie auta. AC ma na celu ochronę przed finansowymi skutkami uszkodzenia auta. Chroni przed m.in. kradzieżą, uszkodzeniem z własnej winy czy wypadkiem z zwierzętami. Jest szczególnie polecane przy autach nowych i wartościowych. Wybierając AC sugeruj się głównie zakresem ubezpieczenia-bo to od niego zależy odszkdowawnie.

NNW-czyli Następstwa Nieszczęsliwych Wypadków. Jest to ubezpieczenie mające na celu pokryć koszty szkód osobowych. Są to szkody, które dotyczą osób jadących autem. Z ubezpieczenia NNW można pokryć np. koszty rehabilitacji.

ASISSTANCE-czyli holowanie jest to ubezpieczenie często dobierane do OC lub AC. Asisstance to ubezpieczenie mające na celu świadczenie pomocy podczas m.in. wypadku czy awarii. Wybierając to ubezpieczenia warto zwrócić uwagę na limity holowania. Najczęściej jest tak, ze im wyższa cena assistance tym wyższy limit holowania.

ZIELONA KARTA – jest to ubezpieczenie wymagane przy wyjeździe do niektórych krajów poza Unię Europejską m.in. na Ukrainę. Jego celem jest ochrona osób trzecich przed szkodami spowodowanymi przez kierowcę. Jest to jakby „odpowiednik” Polskiego OC w krajach które nie należą do UE oraz nie podpisały porozumienia międzynarodowego w zakresie uznawalności wzajemnych ubezpieczeń komunikacyjnych.

UBEZPIECZENIE SZYB I OPON – są to ubezpieczenia dobrowolne mające na celu ochronę finansową wlaściciela auta w przypadku uszkodzeń szyb i opon. Są częstymi dodatkami przy ubezpieczeniu OC lub AC.

OCHRONA ZNIŻEK – ubezpieczenie dodatkowe, ale bardzo przydatne. Ma na celu ochronę wypracowanych już zniżek. Jak to działa? Otóż przy zwykłym OC po każdej szkodzie na Twoich danych poziom zniżek w ubezpieczeniach jest mniejszy, a co za tym idzie cena za OC większa. Jednak mając ochronę zniżek to u swojego Ubezpieczyciela zachowujesz ten sam poziom zniżek nawet po szkodzie.

Jeżeli potrzebujesz ubezpieczenia na swoje auto- zapraszamy do Nas!

Zapraszamy!

Progress Ubezpieczenia w Janowie Lubelskim

Kilińskiego 1, Janów Lubelski

Tel.667408231

Tel. 504685172

Progress Ubezpieczenia w Biłgoraju

Komorowskiego 3, Biłgoraj

Tel. 530980637

[ninja_form id=’4′]