AUTO

Progress Ubezpieczenia oferuje ubezpieczenia dla auta:

OCobowiązkowe ubezpieczenie dla pojazdów zarejestrowanych na terenie Polski. W ubezpieczeniu OC należy zachować ciągłość ubezpieczenia.

AC – jest to dobrowolne ubezpieczenie auta. AC ma na celu ochronę przed finansowymi skutkami uszkodzenia auta. Chroni przed m.in. kradzieżą/uszkodzeniem z własnej winy.

NNW-jest to ubezpieczenie mające na celu pokryć koszty szkód osobowych. Są to szkody, które dotyczą osób jadących autem np. koszty rehabilitacji.

ASISSTANCE– jest to ubezpieczenie często dobierane do OC. Asisstance to ubezpieczenie mające na celu świadczenie pomocy podczas m.in. wypadku czy awarii. Wybierając to ubezpieczenia warto zwrócić uwagę na limity holowania.

ZIELONA KARTA – jest to ubezpieczenie wymagane przy wyjeździe do niektórych krajów m.in. na Ukrainę. Jego celem jest ochrona osób trzecich przed szkodami spowodowanymi przez kierowcę.

UBEZPIECZENIE SZYB I OPON – ubezpieczenia dobrowolne mające na celu ochronę finansową wlaściciela auta w przypadku uszkodzeń szyb i opon.

OCHRONA ZNIŻEK – ubezpieczenie dodatkowe. Ma na celu ochronę wypracowanych już zniżek. Działa w ten sposób, ze po szkodzie Ubezpieczyciel w którym jest OC nie podnosi ceny za OC.

Jeżeli potrzebujesz ubezpieczenia na swoje auto- zapraszamy do Nas!

Zapraszamy!

Progress Ubezpieczenia w Janowie Lubelskim

Kilińskiego 1, Janów Lubelski

Tel.667408231

Tel. 504685172

Progress Ubezpieczenia w Biłgoraju

Komorowskiego 3, Biłgoraj

Tel. 530980637

[ninja_form id=’4′]