UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Zadbaj o tych, których kochasz!

Ubezpieczenie na życie to gwarancja bezpieczeństwa dla siebie i bliskich. Celem takiego ubezpieczenie jest zapewnienie ochrony finansowej sobie i bliskim w przypadku takich zdarzeń jak m.in. pobyt w szpitalu, wypadek lub zabieg.

Na co zwrócić uwagę wybierające ubezpieczenie na życie?

Wybierając ubezpieczenie na życie należy w szczególności zwrócić uwagę na zakres ubezpieczenia, sumę ubezpieczenia oraz karencje.

Zakres ubezpieczenia znajduje się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Jest to dokument, w którym znajduje informacja w jakich sytuacjach będzie Ci przysługiwać wypłata od Ubezpieczyciela, jaki jest czas na zgłoszenie szkody oraz wszelkie inne istotne informacje. Każdy ubezpieczyciel posiada własny zakres ubezpieczenia, dlatego niezwykle ważne jest żeby się z nimi zapoznać. Wraz z zawarciem umowy ubezpieczenia na życie powinny Ci zostać doręczone Ogólne Warunki Ubezpieczenia.

Suma ubezpieczenia jest to maksymalny limit kwotowy do którego odpowiada Ubezpieczyciel. To w większości od tej kwoty jest uzależniona jest cena ubezpieczenia.

Karencje to okres w którym Ubezpieczyciel wyłącza ochronę na określone zdarzenia. Jest to swego rodzaju zapewnienie dla Ubezpieczyciela, że ktoś nie ubezpieczy się dopiero, gdy wie że ma mieć zabieg.

Co wpływa na wysokość składki za ubezpieczenie na życie?

zakres ochrony ubezpieczeniowej

suma ubezpieczenia

okres ubezpieczenia

wiek

stan zdrowia,

wykonywany zawód

W Progress Ubezpieczenia wybierzemy najlepszy wariant ubezpieczenia dla CIEBIE! Nie czekaj! Zadbaj o to co naprawdę ważne!

Zapraszamy!

Progress Ubezpieczenia w Janowie Lubelskim

Kilińskiego 1

Janów Lubelski

tel. 504685172

Progress Ubezpieczenia w Biłgoraju

Komorowskiego 3 Biłgoraj

tel. 530980537